








Men's Ff Logo T-Shirt Black Size S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 347232 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Ff Logo T-Shirt Black Size S—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 347232 |























