












Men's Ff Monogram Backpack Black
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 37cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 334744 |
$537.17
Men's Ff Monogram Backpack Black—
$537.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 37cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 334744 |























