








Men's Ff Monogram Box Logo T-Shirt Black Size L
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 352675 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Men's Ff Monogram Box Logo T-Shirt Black Size L—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 352675 |























