







Men's Ff Monogram Motif Swim Shorts Brown Size W30 / IT 46
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyester |
| Colour | Brown |
| Waist | 32cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 360828 |
$116.61
Original: $333.18
-65%Men's Ff Monogram Motif Swim Shorts Brown Size W30 / IT 46—
$333.18
$116.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyester |
| Colour | Brown |
| Waist | 32cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 360828 |























