







Men's Ff Patch T-Shirt White Size S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367312 |
$135.99
Men's Ff Patch T-Shirt White Size S—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367312 |























