







Men's Ff Zucca Polo Shirt Black Size M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 336083 |
$217.59
Men's Ff Zucca Polo Shirt Black Size M—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 336083 |























