








Men's Freestyle Crew Gilet Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 352870 |
$114.23
Original: $326.38
-65%Men's Freestyle Crew Gilet Black Size M—
$326.38
$114.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 352870 |























