








Men's Freestyle Crew Gilet Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Minor fading to the colour of the item. |
| SKU | 353877 |
$387.58
Men's Freestyle Crew Gilet Navy Size M—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Minor fading to the colour of the item. |
| SKU | 353877 |























