








Men's Freestyle Gilet Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 346947 |
$367.18
Men's Freestyle Gilet Black Size M—
$367.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 346947 |























