











Men's Freestyle Gilet Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 362732 |
$394.38
Men's Freestyle Gilet Black Size S—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 362732 |























