








Men's Freestyle Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 341632 |
$176.79
Men's Freestyle Gilet Black Size XL—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 341632 |























