








Men's Freestyle Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Small material pull on right side. |
| SKU | 347610 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Men's Freestyle Gilet Black Size XL—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Small material pull on right side. |
| SKU | 347610 |























