







Men's Freestyle Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348493 |
$123.75
Original: $353.58
-65%Men's Freestyle Gilet Black Size XL—
$353.58
$123.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348493 |























