








Men's Freestyle Gilet Blue Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342955 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Freestyle Gilet Blue Size L—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342955 |























