








Men's Freestyle Gilet Blue Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Item is in good condition with small stain on front - as pictured. |
| SKU | 340670 |
$231.19
Men's Freestyle Gilet Blue Size M—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Item is in good condition with small stain on front - as pictured. |
| SKU | 340670 |























