







Men's Freestyle Gilet Charcoal Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Charcoal |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 347182 |
$353.58
Men's Freestyle Gilet Charcoal Size S—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Charcoal |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 347182 |























