






Men's Freestyle Gilet Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 368120 |
$157.07
Original: $448.78
-65%Men's Freestyle Gilet Grey Size S—
$448.78
$157.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 368120 |























