







Men's Freestyle Gilet Khaki Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364740 |
$339.98
Men's Freestyle Gilet Khaki Size M—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364740 |























