









Men's Freestyle Gilet Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 362746 |
$123.75
Original: $353.58
-65%Men's Freestyle Gilet Navy Size L—
$353.58
$123.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 362746 |























