









Men's Freestyle Gilet Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 365084 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Freestyle Gilet Navy Size L—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 365084 |























