








Men's Freestyle Gilet Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 360448 |
$333.18
Men's Freestyle Gilet Navy Size M—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 360448 |























