









Men's Freestyle Gilet Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Light scratch to surface, please see last image. |
| SKU | 354934 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Men's Freestyle Gilet Red Size M—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Light scratch to surface, please see last image. |
| SKU | 354934 |























