







Men's Full Damier Polo Shirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 364468 |
$135.99
Men's Full Damier Polo Shirt Black Size S—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 364468 |























