






Men's G Buckle Size 100Cm / 34-36" Belt Black Size Waist 34"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | Size 100cm / Fits 34-36" waist |
| SKU | 366200 |
$101.99
Men's G Buckle Size 100Cm / 34-36" Belt Black Size Waist 34"—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | Size 100cm / Fits 34-36" waist |
| SKU | 366200 |























