












Men's G-Zip Adjustable-Strap Shell Backpack Black
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 15.5cm |
| Width | 41cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 360434 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Men's G-Zip Adjustable-Strap Shell Backpack Black—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 15.5cm |
| Width | 41cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 360434 |























