







Men's Gamme Bleu Maglia Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348872 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Gamme Bleu Maglia Polo Shirt Grey Size M—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348872 |























