










Men's Gary Down Jacket Grey Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Slight mark on the front of the coat- as pictured. |
| SKU | 345424 |
$292.39
Men's Gary Down Jacket Grey Size 3 / L—
$292.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Slight mark on the front of the coat- as pictured. |
| SKU | 345424 |























