







Men's Gg Imprimé Messenger Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 29cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 364420 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Gg Imprimé Messenger Bag Navy—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 29cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 364420 |























