















Men's Gg Supreme Crossbody Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 363477 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Men's Gg Supreme Crossbody Bag Black—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 363477 |























