










Men's Gg Supreme Crossbody Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Wear to the leather, please see images. |
| SKU | 351519 |
$197.19
Men's Gg Supreme Crossbody Bag Brown—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Wear to the leather, please see images. |
| SKU | 351519 |























