







Men's Gg Supreme Kids Age 5 Swim Shorts Black Size XXS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 27cm |
| Inner Leg | 14cm |
| Comments | Size 5. |
| SKU | 355286 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Gg Supreme Kids Age 5 Swim Shorts Black Size XXS—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 27cm |
| Inner Leg | 14cm |
| Comments | Size 5. |
| SKU | 355286 |























