










Men's Gg Supreme Messenger Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 354094 |
$122.39
Men's Gg Supreme Messenger Bag Beige—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 354094 |























