












Men's Gg Supreme Messenger Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Wear to the corners and scratches to the print. |
| SKU | 366691 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Beige—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Wear to the corners and scratches to the print. |
| SKU | 366691 |























