














Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Overall good condition. Light wear to the piping, please see image. |
| SKU | 351929 |
$180.87
Original: $516.77
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$516.77
$180.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Overall good condition. Light wear to the piping, please see image. |
| SKU | 351929 |























