









Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 1.5cm |
| SKU | 356423 |
$333.18
Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 1.5cm |
| SKU | 356423 |























