












Men's Gg Supreme Messenger Bag Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 25cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 365525 |
$223.71
Original: $639.17
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Grey—
$639.17
$223.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 25cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 365525 |























