









Men's Gg Supreme Polo Shirt Beige Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361624 |
$140.41
Original: $401.18
-65%Men's Gg Supreme Polo Shirt Beige Size M—
$401.18
$140.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361624 |























