






Men's Gg Supreme Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348845 |
$441.98
Men's Gg Supreme Polo Shirt Navy Size L—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348845 |























