







Men's Gg Tape Logo Polo Shirt Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345523 |
$102.34
Original: $292.39
-65%Men's Gg Tape Logo Polo Shirt Black Size M—
$292.39
$102.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345523 |























