







Men's Gradient Monogram Sweatshirt Black Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 355342 |
$666.37
Men's Gradient Monogram Sweatshirt Black Size M—
$666.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 355342 |























