










Men's Graphite Damier Multiple Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Wear to the piping. |
| SKU | 356211 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Men's Graphite Damier Multiple Wallet Black—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Wear to the piping. |
| SKU | 356211 |























