






Men's Greca Border Swim Shorts Black Size M
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 9cm |
| Comments | Tag Size 4 |
| SKU | 364711 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Greca Border Swim Shorts Black Size M—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 9cm |
| Comments | Tag Size 4 |
| SKU | 364711 |























