








Men's Grenoble Maglione Tricot Jacket Black Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Sleeves have been taken up by 1inch, and there is slight peeling to the zip covering- as pictured. |
| SKU | 343931 |
$265.19
Men's Grenoble Maglione Tricot Jacket Black Size L—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Sleeves have been taken up by 1inch, and there is slight peeling to the zip covering- as pictured. |
| SKU | 343931 |























