








Men's Guerin Down Jacket Red Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 344505 |
$271.99
Men's Guerin Down Jacket Red Size 3 / L—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 344505 |























