








Men's Gui Gilet Black Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 351080 |
$353.58
Men's Gui Gilet Black Size 1 / S—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 351080 |























