









Men's Gui Gilet Blue Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 336955 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Men's Gui Gilet Blue Size 3 / L—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 336955 |























