










Men's Gui Gilet Grey Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 56.5cm |
| Comments | Light mark on the front of the item, please see images. |
| SKU | 350613 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Men's Gui Gilet Grey Size 5 / XXL—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 56.5cm |
| Comments | Light mark on the front of the item, please see images. |
| SKU | 350613 |























