









Men's Gui Gilet Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 351281 |
$387.58
Men's Gui Gilet Navy Size 2 / M—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 351281 |























