





Men's Gui Gilet Red Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334091 |
$299.19
Men's Gui Gilet Red Size 4 / XL—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334091 |























