









Men's H Detail Polo Shirt White Size XXL
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 367552 |
$231.19
Men's H Detail Polo Shirt White Size XXL—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 367552 |























